Peeling kawitacyjny a tarczyca – czy można to zrobić?


Kawitacja ultradźwiękowa to nieinwazyjny zabieg

Kawitacja ultradźwiękowa to zabieg wykorzystujący ultradźwięki i fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości do usuwania uporczywych kieszeni tłuszczowych i cellulitu. Procedura ta jest całkowicie niechirurgiczna i nie pozostawia żadnych blizn. Ponieważ nie ma cięcia lub operacji zaangażowany, można wrócić do swojego normalnego stylu życia natychmiast po zabiegu. Możesz oczekiwać, aby zobaczyć wyniki w ciągu kilku tygodni, ale wyniki będą nadal poprawiać się z właściwej diety i ćwiczeń.

Zabieg jest bezbolesny. Sporadycznie może wystąpić łagodne zaczerwienienie, ale jest to zwykle tolerowane. Kawałki dłoni, które są używane do wykonania procedury, emitują ciepło, ale nie jest to wystarczające, aby spowodować ból. Zabieg nie pozostawia żadnych blizn, nie wymaga przestoju ani opieki pooperacyjnej.

Kawitacja ultradźwiękowa jest bezpiecznym, nieinwazyjnym zabiegiem, który może być stosowany w leczeniu powiększonej tarczycy. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości przenikają przez skórę, rozbijając znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe. Gdy tłuszcz zostanie rozbity, zostanie wyeliminowany z organizmu poprzez układ limfatyczny lub drogi moczowe. Procedura ta jest doskonałym sposobem, aby pomóc osobie schudnąć bez operacji.

Większość gabinetów oferujących kawitację ultradźwiękową twierdzi, że rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Przestrzegają jednak, że do osiągnięcia optymalnych rezultatów wymagane jest od ośmiu do 12 sesji. Będzie to zależało od wielkości obszaru, który wymaga leczenia i Twojego wieku. Każda sesja powinna trwać około 30 do 50 minut.

Kawitacja ultradźwiękowa jest zatwierdzona przez FDA. Większość pacjentów zobaczy rezultaty w ciągu tygodnia od zabiegu. U niektórych osób występuje pewne zaczerwienienie, ale jest to normalne i zanika z czasem. Zaleca się picie dużej ilości wody po zabiegu, aby pomóc wypłukać toksyny z tkanek. Należy również spodziewać się lekkiego bólu głowy, który prawdopodobnie jest spowodowany toksynami uwolnionymi z komórek tłuszczowych.

Rozbija komórki tłuszczowe

Peeling kawitacyjny to skuteczny zabieg na niechciane złogi tłuszczu na Twoim ciele. Ten bezpieczny, niechirurgiczny zabieg wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania komórek tłuszczowych. Specjalny krem lub urządzenie ultradźwiękowe jest nakładane na obszar docelowy, a fale ultradźwiękowe przenikają do komórek tłuszczowych, aby rozbić błonę komórkową. Proces ten pozwala komórkom tłuszczowym zostać poddanym recyklingowi w postaci glicerolu i białek.

Przed sesją peelingu kawitacyjnego należy pić dużo wody i unikać spożywania węglowodanów. Należy również trzymać się z dala od palenia papierosów i alkoholu. Po zabiegu należy poddać się sesji drenażu limfatycznego, który trwa 20-30 minut. Należy również unikać samoleczenia.

Peeling kawitacyjny działa poprzez odkurzanie komórek tłuszczowych ze skóry. Dzięki temu komórki te trafiają do węzłów chłonnych, gdzie mogą zostać wyeliminowane. Niestety, zabieg ten może również spowodować powstanie nowych komórek tłuszczowych, dlatego ważne jest, aby kontynuować zdrowy tryb życia i odżywiania.

Peeling kawitacyjny to skuteczny zabieg na redukcję cellulitu. Dostarczane podczas zabiegu fale ultradźwiękowe powodują pękanie komórek tłuszczowych, uwalniając ich zawartość lipidową do otaczających tkanek. Następnie organizm przetwarza lipidy i eliminuje je z Twojego ciała. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i szybki.

Stosuje się go w celu przygotowania skóry do innych zabiegów

Peeling kawitacyjny to powszechna procedura, która może poprawić wygląd i tonację Twojej skóry. Procedura ta jest stosunkowo bezbolesna i delikatna, a także korzystna w redukcji trądziku i zachowaniu młodego wyglądu. W przeciwieństwie do domowych metod złuszczania, peeling kawitacyjny jest bardziej intensywny niż tradycyjny peeling, który usuwa jedynie najbardziej zewnętrzną warstwę skóry.

To nie jest metoda na odchudzanie

Peeling kawitacyjny i leczenie tarczycy nie wykluczają się wzajemnie. Ten niechirurgiczny zabieg polega na zastosowaniu serii fal ultradźwiękowych w celu upłynnienia tłuszczu i zamiany go w płyn, który następnie jest eliminowany przez układ limfatyczny i moczowy. Zabieg jest wygodny, szybki i nie pozostawia widocznych blizn. Pacjenci mogą kontynuować normalną codzienną rutynę i życie towarzyskie bezpośrednio po zabiegu. Kawitacja nie jest jednak zalecana dla osób otyłych. Jest ona przeznaczona do redukcji uporczywych kieszeni tłuszczowych bez powodowania znacznej utraty wagi.

Podobne tematy